יועץ מס בפתח תקווה – משרד רואי חשבון ניצן לזרוב

שירותי ייעוץ מס וראיית חשבון  לעסקים ולחברות בפתח תקווה

אתם מנהלים עסק מזה שנים או שאולי אתם חושבים להתחיל לנהל עסק עצמאי? אם כך, אתם בוודאי תהיו מוכנים לעשות כמעט כל דבר כדי שהעסק שלכם ימריא ויצליח.

השאלה היא כמובן איך עושים את זה ומהם הדברים שכדאי לשים לב אליהם. האמת היא, שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת. ברור שאתם צריכים להציע שירות מקורי, שונה ומיוחד, אתם צריכים גם לדאוג לכך שיהיה סדר בניהול העסק, כי הרבה פעמים סדר הוא הבסיס לשליטה בעסק ולהצלחה.

אם יש תחום שבו לא קל להבין לבד את מהלך הדברים זה כל תחום המיסים, שכן מדובר על תחום שדורש ניסיון והבנה מעמיקה. לכן כדאי לכם לפנות לקבלת שירותיו של יועץ מס בפתח תקווה כי בעזרת איש מקצוע כזה תוכלו להיות בטוחים שאתם מבצעים את הדברים על הצד הטוב ביותר.

צרו קשר עם רואה חשבון ויועץ מס ניצן לזרוב : 050-8004-340

 

מיסוי שכר דירה

כיצד יכול יועץ מס ורואה חשבון לסייע לכם בפתיחת עסק

יועץ מס הוא האדם שלפני הכול יוכל להסביר לכם איך עובדים הדברים ואיזה סוג של מיסים יהיה עליכם לשלם.

בנוסף לכך, הוא יוכל לייעץ לכם בכל מה שקשור לתהליכים כמו תיאום מס ובכל מה שקשור להחזרי מיסים שאולי מגיעים לכם. לכן לא כדאי לוותר על שירותיו של איש מקצוע בתחום הזה, כי איזו דרך יש לכם להבין לבד כיצד עובדים הדברים הללו?

עם יועץ מס מקצועי תוכלו להיות בטוחים שיש לכם אל מי לפנות, שיש לכם ממי לקבל עזרה וכי תמיד העסק שלכם יהיה בשליטה מלאה. בנוסף לכך, יועץ המס ידאג לכך שתמיד תשלמו מיסים בזמן, דבר שיוכל למנוע מכם אי נעימויות וחובות בעתיד.

איך לבחור יועץ מס שעושה את העבודה

בעלי עסקים שמנהלים את העסק שלהם, בין אם מדובר בעסקים גדולים עם עשרות עובדים, ובין אם מדובר על עסק פרטי קטן שכולל רק את מנהל העסק, יודעים היטב: לא קל להתמודד עם רשויות המיסים בארץ.

לא אחת קורה שאנשים מסתבכים כי הם לא שילמו מיסים בזמן, העלימו מס או עשו עבירות חמורות אחרות. והאמת היא, שלעיתים זה קורה בתום לב ורק בגלל חוסר היכרות עם החוק.

חיפוש ייעוץ מס בפתח תקווה

חיפוש קצר ברשת האינטרנט יגלה לכם את האמת:
יש היום הרבה מאוד נותני שירות בכל התחום של מיסים ושל ראיית חשבון. עם זאת, כמובן שלא כל איש מקצוע יוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר שקיים כי יש אנשי מקצוע מובילים וטובים יותר מאחרים. לכן כדאי שתבדקו אל מי אתם מתקשרים ועם איזה יועץ מס אתם קובעים פגישה, כי המטרה צריכה להיות מקצועיות ללא פשרות.

אם אתם מחפשים יועץ מס:

 • מקצועי
 • מנוסה
 • אדיב
 • וכזה שמכיר את תחום ראיית החשבון וניהול פיננסי של עסק או חברה לעומק.

 

אם הבנתם את החשיבות של אלו, הרי שהכתובת הטובה ביותר עבורכם הוא רואה חשבון ויועץ מס כמו ניצן לזרוב. 

צרו קשר עם רואה חשבון ויועץ מס ניצן לזרוב : 050-8004-340

משרד רואי חשבון המתמחה בייעוץ מס -ניצן לזרוב

ניצן לזרוב הוא רואה חשבון שעוסק בתחום הזה מזה הרבה מאוד שנים כך שאיתו אתם במקום הנכון. השירותים אצלנו מגוונים והם כוללים שירותי ייעוץ מס, שירותי ראיית חשבון לחברות ולעסקים, פתיחת תיק ברשות המיסים, הפקת דוחות רבעוניים ועוד.
אם אינכם בטוחים מהי ההתנהלות הפיננסית התקנית בעסק שלכם, החל מתשלומים שעליכם לשלם, מענקים להם תהיו זכאים,  דרגות מיסוי ועבודה מול רשויות המס,  משרד רואי חשבון וייעוץ מס ניצן לזרוב מעניק שירות מעולה לעשרות עסקים באזור פתח תקווה והמרכז.

משרדנו מעניק הרבה יותר מאשר רק שירותי ייעוץ מס אלא גם שירותי ראיית חשבון וניהול פיננסי כגון ליווי העסק, ייצוג במס הכנסה, עריכת דוחות שנתיים, בדיקות נאותות, דוחות מזרים, פתיחת תיקים מורכבים ברשויות ועוד.
פנו היום אל משרד רואי חשבון ניצן לזרוב ותוכלו להיות בטוחים שאתם בידי איש מקצוע שיהפוך את העסק שלכם לכזה המתנהל בצורה תקינה ומוצלחת כן מבחינת תשלומי המיסים והן מבחינת הניהול הפיננסי.

יועץ מס בפתח תקווה ניצן לזרוב 

משרד רואי החשבון שאני מנהל עוסק בראיית חשבון ובייעוץ מס כבר שנים, כך שאין זה למפתיע שאצלי תוכלי לקבל מענה בין אם אתה מנהל:

 • עסק פרטי קטן
 • חברה גדולה
 • או כל סגנון אחר של עסק

ניצן לזרוב – שירותי ייעוץ מס וראיית חשבון בפתח תקווה והשרון

זקוקים למשרד ראיית חשבון המספק שירותי ייעוץ מס? המשרד שלנו מספק מטרייה נרחבת של שירותים פיננסיים לחברות ובעלי עסקים.

צרו קשר עם משרד ראיית חשבון וייעוץ מס ניצן לזרוב עוד היום בטלפון : 050-8004-340

עסק או חברה הנעזרים בשירות מקצועי  של יועץ מס או של משרד ראיית חשבון יכולים להחליט את ההחלטות הנכונות עבור העסק ובכך להביא להתקדמות ולהתפתחות שלו ואלשיפור מהיר של תוצאותיו הפיננסיות.

משרד מקצועי המספק שירותי ראיית חשבון וייעוץ מס יכול להצעיד את העסק שלכם קדימה במהרה על ידי עבודה נכונה המדגישה את נקודות החוזק של החברה או עסק ועוקפת את נקודות החולשה.

משרד ראיית חשבון ושירותי ייעוץ מס מקצועי בפתח תקווה

שכירת שירותיו של יועץ במרכז או באזור פתח תקווה מאפשרת לבעלי חסברות או עסקים גדולים לנהל את הצד הפיננסי של העסק שלהם בצורה נכונה, יעילה ומחושבת. באזור המרכז ופתח תקווה ישנם לא מעט משרדי ראיית חשבון אשר מציעים גם שירותי ייעוץ מס.

אם אתם מחפשים יועץ מס  מקצועי להלן מספר עצות וטיפים שיסייעו לכם בבחירה:

בחירת יועץ מס בפתח תקווה – פרמטרים שראוי לשקול

 • בידקו איזו הכשרה יש לרואה החשבון: היכן למדף היכן עשה התמחות ומה הניסיון שלו.
 • הגיעו פיסית אל משרד ייעוץ המס וראיית חשבון.
  סביבת העבודה יכולה להעיד על יכולות הסדר והארגון שלו – תכונות שצריכות להיות לכל משרד ראיית חשבון וייעוץ מס.
 • בקשו מיועץ המס מספר שמות של ממליצים, שיכולים להעיד על השירות שלו.
 • אם הוא לא יסכים לספק לכם רשימה כזו, כדאי להמשיך לחפש.

כדאי להגיע מלכתחילה אל משרד ראיית חשבון אשר קיבלתם לגביו המלצה של חבר, מכר או קרוב משפחה שאתם סומכים על המילה שלו. כך תימנעו משנה בו אתם מדשדשים עם רואה חשבון או יועץ מס שלא באמת רואה את צרכי העסק או החברה שלכם.

שאלות ותשובות בנושא ייעוץ מס וראיית חשבון

רואה חשבון הינו בעל מקצועי אשר הוסמך לעסוק בראיית חשבון ובניהול פיננסי של עסקים וחברוטת. רואה חשבון בחברה או בעסק גדול יבצע גם את ביקורת  הדוחות הכספיים, כולל מתן חוות דעת מקצועית לגבי הדוחות של העסק או החברה. רואה חשבון בכיר יוכל לתת גם ייעוץ מס ולייצג את העסק מול הרשויות בתכנוני המס ובניסיונות להפחית את שיעור המס המשולם. לעומתו מנהל חשבונות הוא לרוב בוגר של קורס מהנלי חשבונות בלבד, ולכן הינו בעליסודות בסיסיים יותר, אשר מאפשרים לו לנהל את החשבונות בעסק – משכורות, כספים וכו, אך לרוב, לא  יתעסק בייצוג העסק מול רשויות המס, ולא יתפקד בתור יועץ מס.

בחירה בביצוע הנהלת חשבונות אינהאוס פירושה שהמערכת החשבונאית כולה מתבצעת תוך החברה. העלות של ניהול חשבונות אינהאוס יכול לעלות יותר מניהול החשבונות באופן חיצוני על ידי רואה חשבון או גוף חיצוני המנהל מספר תיקי לקוחות. ניהול חשבונות בתוך העסק מאפשר למנהל החשבונות להכיר לעומק את החברה או העסק, ולהיות בקיא בכל רזי ההתנהלות, וכך קל יותר לעיתים לקבל החלטות הנוגעות להתנהלות הפיננסית של העסק ואף לעיתים גם לייעץ בנושאי מיסוי.

ייעוץ מס הוא הבסיס ללקיחת החלטות. עסק אשר מחוייב בהנהלת חשבונות כפולה יהיה כל עוסק העונה על קריטריונים יחודיים לו, בהתאם לאופי העסק וגודל המחזור השנתי. עסקים שידרשו בבדיקת האפשרות להנהלת חשבונות כפולה: 
יצרנים, סיטונאים, קמעונאים, בעל בית-ספר לנהיגה, בעל בית-ספר, סוחרי מקרקעין, סוחרי רכב

לכל סוג עסק ישנן הוצאות הנחשבות כהוצאות מוכרות שלו. רואה החשבון של העסק יתן את הדעת בנושא. הוצאה הנחשבת מוכרת בעסק מסוים, לא בהכרח תהיה מוכרת בעסק אחר. ישנן הוצאות שברוב המקרים תהיינה מוכרות לכל עסק קיים, אך לפי החוק – כדי שהוצאה תהיה מוכרת היא חייבת להיות הכרחית לצורך ייצור הכנסה (סעיף 17 לפקודת מס הכנסה)

המקרים המובהקים בהם רואה החשבון ימליץ להפוך עסק לחברה בע"מ הינן כדלהלן: כאשר הרווח של העסק עובר את ה – 25,000 שקלים לחודש. כמו כן, במידה ומדובר בעסק בו יש שותפים – כדאי להפוך לחברה. כמו כן עסק בסיכון גבוה, יכול להנות מהפיכתו לחברה בע"מ.

Table of Contents

יש מי שדואג לכם!

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: