רואה חשבון בפתח תקווה

משרד רואי חשבון ניצן לזרוב, הממוקם בפתח תקווה בפתח תקווה נותנים מענה כולל ומקיף לצרכי החברה או העסק . אנו ממוקמים ברחוב בן ציון גליס 18, אזור תעשייה סגולה, בפתח תקווה.

משרדנו מספק  את מגוון השירותים הפיננסיים הבאים :

•    פתיחת תיקים לחברות עצמאיים שותפויות ועמותות חדשים
•    הנהלת חשבונות על פי סוג העסק (כפולה או חד צדית )
•    עריכת שכר ומשכורות
•    עריכת דוחות תקופתיים ושנתיים
•     טיפול שוטף בנושאי מיסוי
•    עריכת דוחות לעמותות ומל"כרים
•    ביקורות פנים בעמותות
•    השתתפות בישיבות הנהלה תקופתיות וייעוץ שוטף

משרד רואה חשבון בפתח תקווה

משרד רואי חשבון פתח תקווה

אנשים שמנהלים עסקים, בין אם מדובר על עסקים גדולים עם עשרות עובדים ובין אם מדובר על עסק פרטי קטן שכולל רק את מנהל העסק, יודעים היטב: לא קל להתמודד עם רשויות המיסים בארץ. לא אחת קורה שאנשים מסתבכים כי הם לא שילמו מיסים בזמן, העלימו מס או עשו עבירות חמורות אחרות, והאמת היא, שלעיתים זה קורה רק בגלל חוסר היכרות עם החוק. לכן אני כאן כדי לעזור לכם, כי הניסיון שלי מוכיח שכל אדם שמנהל עסק צריך משרד רואי חשבון שאליו הוא יוכל לפנות כל עת. חשוב להבין: בהרבה מהמקרים בהחלט אפשר להתנהל לבד מול רשויות המיסים, אך אם אתם לא בקיאים בכך, לא מכירים את החוק או לא ממש טובים בבירוקרטיה, עלול להיות שתעשו הרבה טעויות מיותרות. לכן תמיד עדיף לפנות אל המומחים בתחום ואני כאן כדי לתת לכן שירות מצוין.

שירותי משרד רואה חשבון בפתח תקווה

משרד רואי חשבון בפתח תקווה שאני מנהל עוסק בראיית חשבון ובייעוץ מס כבר שנים, כך שאין זה למפתיע שאצלי תוכלי לקבל מענה בין אם את/אתה מנהלים:

–          עסק פרטי קטן

–          חברה גדולה

–          כל סגנון אחר של עסק

השירותים במשרד רואי חשבון ניצן לזרוב הינם מגוונים והם כוללים שירותי ייעוץ מס, שירותי ראיית חשבון לחברות ולעסקים, פתיחת תיק ברשות המיסים, הפקת דוחות רבעוניים, בקשות למענק בגין קורונה ועוד. אם יש לכם התלבטות כלשהי לגבי אופן ההתנהלות הנכונה  לגבי תשלומים שעליכם לשלם, מענקים להם אתם זכאים או מיסוי מהרשויות – המשרד שלנו הוא הכתובת הטובה ביותר באזור פתח תקווה וגוש דן. פנו עוד היום אל משרדנו ותראו כיצד נסדר את ההתנהלות של העסק שלכם ואת ניהול החשבונות בו.

ניצן לזרוב – משרד רואי חשבון וייעוץ מס

זקוקים לשירותי רואה חשבון בפתח תקווה? צרו קשר עם  ניצן לזרוב בטלפון : 052-6693496 

בנוסף , במשך הזמן פיתחתי במשרדי מודל המותאם ללקוח ולמידותיו .
מטרתו של המודל היא להביא ללקוחותיי את התוצאות  הכלכליות המקסימאליות אליהן הוא יכול לשאוף ,הן מבחינת אפשרויות המימון /בנקאי / חיצוני /אישי.
והן מבחינת נטל המס חברה/עצמאי .

המודל עוזר לי ללמוד את העסק ,על סמך היכרותי ניתנות המלצותיי .
כאמור השירות הניתן על ידי משרדי הינו שירות מותאם אישית ללא קשר בגודל הלקוח .
ניסיוני המקצועי בעבר כחשב ומנהל כספים עוזר לי להבין ולראות את העסק  מנקודת מבט שלכם , מה  שמביא חזרה אליכם ערכים מוספים .

בעזרת ליווי מקצועי ונכון של רואה חשבון בפתח תקווה ניתן להימנע מטעויות להן, תהינה השלכות מהותיות על התקדמות והתפתחות העסק ולתוצאותיו הכספיות בהמשך.
רואה חשבון בפתח תקווהיכול לעזור לך להימנע מהן. ולהדגיש את נקודות החוזק של כל עסק.

משרד רואה חשבון מקצועי בפתח תקווה

משרד רואי חשבון בפתח תקווהשכירת שירותיו של רואה חשבון מאפשרת לשכירים או לעצמאיים לנהל את כספם באופן יעיל ומחושב יותר. בישראל ניתן למצוא אלפי רואי חשבון, שרבים מהם מציעים את שירותיהם לתושבי המרכז.

אם אתם מחפשים רואה חשבון במרכז, אך מתקשים למצוא איש מקצוע נוכח ריבוי רואי החשבון באזור, קבלו מספר הנחיות שיסייעו לכם.

בחירת רואי חשבון בפתח תקווה

הפרמטרים שכדאי להתייחס אליהם

 1. התעניינו בהכשרה שעבר רואה החשבון, במקום שבו הוא עשה התמחות ובניסיון שיש לו.
 2. כל המידע הזה יסייע לכם לסנן את המועמדים, ולהגיע אל זה שהותיר עליכם את הרושם הטוב ביותר מבחינת ניסיון והסמכה.
 3. הגיעו אל משרד רואה החשבון המועמד לביצוע התפקיד. סביבת העבודה של איש המקצוע יכולה במידה רבה להעיד על יכולות הסדר והארגון שלו ועל הפדנטיות שלו, תכונות שצריך להיות לכל רואה חשבון טוב.
 4. בקשו מרואה החשבון מספר שמות של ממליצים, שיכולים להעיד על השירות שלו.

  אם רואה החשבון לא יסכים לספק לכם רשימה כזו, כדאי להמשיך לחפש.

  כדאי להגיע מלכתחילה אל רואה חשבון דרך המלצה של חבר או קרוב משפחה שאתם סומכים על המילה שלו, כדי להימנע מ"נפילות".

הנאה האתר בעיניכם?

 1. במידה ולרואה החשבון יש אתר אינטרנט, כנסו לאתר והתרשמו ממנו עד כמה שאפשר.

  אתר המתוחזק היטב, שנראה נעים לעין, שהוא מעוצב כהלכה ושחווית הגלישה בו היא חיובית יכול להעיד במידה רבה על הרצינות של רואה החשבון מבחינה מקצועית.

מה ההבדלים בין הנהלת חשבונות פנימית להנהלת חשבונות במיקור חוץ?

הנהלת חשבונות פנימית כל המערכת החשבונאית מתבצעת במשרדי החברה בלבד על בסיס יומי. עלותה גבוהה יותר מאשר הנהלת חשבונות חיצונית המנוהלת ע'י גוף חיצוני שמנהל תיקי לקוחות רבים. הנהלת חשבונות פנימית מתאפיינת בידע פיננסי מעמיק המאפשר קבלת החלטות מהירה יחסית להנהלת חשבונות חיצונית.

האם כדאי לי להפוך את העסק לחברה בע"מ?

באופן עקרוני, כאשר חברה גדולה בעלת פעילות עסקית ענפה. אפשר לומר כי ככל שהרווח העסקי עולה על 25,000 שקלים בממוצע לחודש, כדאי לבדוק פעילות כחברה בע"מ. ולכן, ככל שתידרשו להשקיע יותר בעסק בציוד, במלאי, ברכישת רכבים או להגדלת האשראי ללקוחות, יהיה נכון עבורכם לשקול לעבור ולפעול כחברה בע"מ.

מה ההבדל בין משרד רואי חשבון להנהלת חשבונות?

רואה חשבון הוסמך על פי חוק לעסוק במקצוע הנ”ל. בין יתר תפקידיו הוא מבקר דוחות כספיים וחווה דעתו בנוגע אליהם ויש באפשרותו לייצג את העסק מול הרשויות בתכנוני המס. מנהל חשבונות, לעומת זאת, עובר קורס אשר במהלכו הוקנו לו יסודות בסיסיים לנהל חשבונות של עסק. ברוב המקרים, מנהלי חשבונות אינם מתעסקים בייצוג העסק

מי חייב לנהל הנהלת חשבונות כפולה?
כל עוסק שלפי נתוני העסק שלו עונה על קריטריונים יחודיים לו, בהתאם לאופי העסק וגודל המחזור השנתי. עסקים שידרשו בבדיקת האפשרות להנהלת חשבונות כפולה:
יצרנים, סיטונאים, קמעונאים, בעל בית-ספר לנהיגה, בעל בית-ספר, סוחרי מקרקעין, סוחרי רכב, מוסכים, חקלאים, בעל תחנת דלק, סוכנות ביטוח, יהלומנים.
אילו הוצאות מוכרות לצורך ניכוי מס?
לכל סוג עסק ישנם ההוצאות המוכרות שלו, הוצאה מוכרת בעסק מסוים, יתכן והיא אינה מוכרת בעסק אחר.
ישנן הוצאות מוכרות אשר ברוב המקרים תהיינה מוכרות לכל העסקים אך בכל מקרה על מנת שהוצאה תהיה מוכרת היא חייבת להיות הכרחית לצורך ייצור הכנסה (סעיף 17 לפקודת מס הכנסה)

  השאירו פרטים
  ונחזור אליכם בהקדם: