ניצן לזרוב -רואה חשבון לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים​

ניצן לזרוב - רואה חשבון לעסקים ולחברות

רואה חשבון ויועץ מס

ראיית חשבון לעסקים וחברות עם ניצן לזרוב

בתור רואה החשבון של העסק שלכם, אני מעניק ליווי מקצועי בהתאמה אישית לצרכי העסק ומידותיו. בעזרת ניהול פיננסי תקין ומקצועי אפשר להימנע מטעויות ולבצע החלטות מקצועיות אשר יקדמו ויפתחו את העסק וישפיעו לטובה על תוצאותיו הכספיות תוך זמן לא רב. כרואה החשבון שלכם אעזור לכם להצעיד את העסק שלכם קדימה על ידי חיזוק של החוזקות שלכם, וניהול נכון של החולשות, כך שהעסק שלכם יהפוך ליציב ובריא יותר מהבחינת ההתנהלות הפיננסית.

 התקשרו אלי ואשמח לסייע:050-8004-340

ראיית חשבון לעסקים – תחומי השירות

›› שירותים ייחודיים לעצמאיים: שירותים אלו מטרתם הכוונה ייחודית לעסקים. השירות נכלל במסגרת השירותים הכוללים הניתנים לעצמאי ומטרתם לתת מענה מכל הבחינות והצדדים של המטרה העסקית, כולל צורת התאגדות רצויה, דרכי מימון, השלכות מיסוי לעסק או חברה, וצדדים נוספים ברמה האישית.

›› רואה חשבון לחברות: ליווי שוטף על ידי רואה חשבון מקצועי הכולל ביקורות דוחות כספיים, עריכת דוחות כספיים תקופתיים ושנתיים, סיוע ויעוץ לחברות במתן פיתרונות בנושאי אשראי, ניתוח צרכי האשראי של העסק, ייצוג בדיוני מס הכנסה, ייעוץ בנושאי דיני עבודה ומיסוי, ועוד.

›› ליווי עסקים: ליווי של העסק החל משלב הרעיון העסקי, בניית התוכנית העסקית בעסק החדש, הערכת שווי לצרכי רכישת עסק חדש, ניתוח צרכי המימון לצורך צירוף משקיע וכו. עריכת ביקורת ועריכת דוחות כספיים, הכנה והגשה של דוחות שנתיים למס הכנסה, טיפול מקיף בנושאי מיסוי, הכוונה בנושאי מימון וצרכי אשראי, הגשת בקשות אשראי במסגרת הקרנות הממשלתיות, שירותי חשבות במיקור חוץ (outsourcing) על פי הניסיון הרב שנצבר, ייעוץ עסקי כלכלי, דוחות תמחיר ניהוליים, ניתוח תקציבים, ועוד.

›› חשבות במיקור חוץ: בטווח הארוך נוכחות של איש כספים באירגון מביאה לחיסכון בעלויות, מסייעת בבניית תשתית פיננסית בריאה, יוצרת אירגון עסקי בריא המנוהל בצורה מבוקרת ומתוכננת. השירות ניתן על פי צרכי הלקוח ובהתאם למידותיו.

›› שירותים נוספים: טיפול בהחזרי מס, טיפול בהנהלת חשבונות כפולה לחברות, טיפול בהנהלת חשבונות חד צידית לעצמאיים, ייצוג עצמאיים אל מול מס הכנסה, מס ערך מוסף, וביטוח לאומי, טיפול בהחזרי מס לשכירים ולעצמאיים, הצהרות הון, דוחות ניהוליים שוטפים, חשבות במיקור חוץ, טיפול בהגשת בקשות להלוואות לקרן לעסקים קטנים ובינוניים, ועוד.

כרואה החשבון שלך אטפל במגוון הנושאים העסקיים כולל משלב טרום פתיחת העסק או שלב הרעיון וגיבוש התוכנית העסקית, כולל ליווי בשלבי המשא ומתן לרכישת העסק החדש ,בחינת הערכות שווי שקיבל העסק והצעות לשיפור המשא ומתן .

זקוקים לשירותיו של רואה חשבון או ייעוץ מס לחברות?
צרו קשר עם רואה חשבון ניצן לזרוב עוד היום למידע נוסף.
טלפון :050-8004-340

כרואה החשבון שלך אסייע לך בבניית המצגת והתוכנית העסקית לבנק או למשקיע ,לשותפים עסקיים וכדו' אתן את דעתי בנושאים החשבונאים ,והכלכליים הקשורים בתוכנית העסקית, תמחור המוצר או השירות, דרכי המימון , וכיו'ב.

ראיית חשבון לעסקים

ניהול של עסק בצורה נכונה כולל לא רק את בחירת העובדים הכי טובים שיש או את מתן השירות הכי טוב ללקוח, כי מעבר לכל אלה, יש עוד משימה שצריך להתמודד איתה, והיא: התנהלות נכונה מול רשויות המיסים. כדי להתנהל נכון מול רשויות המיסים צריך לדעת איזה תיקים לפתוח, מתי להגיש דוחות ואיך לדווח על הפעולות השונות, ולכן ברור מדוע עדיף להשאיר את העבודה הזאת בידי המומחים. אתם תוהים אל מי כדאי לפנות לקבלת שירותי ראיית חשבון? אם כך, דעו שהגעתם בדיוק לכתובת הנכונה! שמי ניצן לזרוב ואני עוסק בתחום ראיית החשבון מזה שנים, כך שאיתי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

שרותי ראיית חשבון כוללים לחברות ועצמאיים

רואה חשבון לעסקים ניצן לזרובהסיבה הראשונה שבגללה כדאי לכם לפנות דווקא אל המשרד שלנו, זו העובדה שאצלי כל הלקוחות מקבלים שירות. כלומר, המשרד מציע שירות ללקוחות עצמאים (עוסק פטור או עוסק מורשה), שכירים וגם לחברות בהיקפים שונים, שירות מקיף המותאם ללקוח ולמידותיו . בנוסף לכך,  תוכלו לקבל מענה לכל מה שקשור לראיית חשבון, בין אם מדובר על:

– ייעוץ מס וייצוג מול רשויות המס
– פתיחת תיקים ברשויות המיסים
– הפקת דוחות כספיים, דוחות אישיים ועוד

הסיבה הנוספת שבגללה המשרד שלי הוא הכתובת הנכונה עבורכם, זו העובדה שלא חסר לי ניסיון.

למדתי את התחום לעומק ועשיתי עוד לימודי השלמה בנושאים שונים, כך שהיום אני בהחלט יכול להציע שירות מגוון, איכותי ומוביל לכל עסק, אדם או חברה שפונים אלי. חשוב לי שהעסק שלכם יצליח ולכן אני מציע זמינות בכל עת.אז למה אתם מחכים? פנו אלי עוד היום ותיהנו משירות מוביל בראיית חשבון לעסקים, חברות ועצמאים.

ההבדל העיקרי בין חברה לבין עצמאי זה עיקרון ההפרדה, הפרדה בין החברה ובין העומד או העומדים בראשה. מומלץ לחברה שרואה החשבון שלה יהיה מנוסה ובעל ידע בתחום החברות.

עוסק מורשה הוא בדרך כלל השלב בו העסק גדל והפך מעוסק פטור למורשה. עסקאותיו של עוסק פטור פטורות מחוק מס ערך מוסף עד סכום הכנסות מסויים לשנה, ואילו עוסק מורשה מחוייב בהן. אין חובה להיות עוסק פטור טרם המעבר למורשה. רישום העסק כעוסק פטור הינו צורת ההתאגדות זולה יותר מבחינת עלויות תפעול חשבונאיות.

באופן כללי, עיקרון ההפרדה שקיים בחברות דורש את הנהלת החשבונות הכפולה. לגבי עוסק מורשה, הדבר מותנה בקיום מספר נתונים המצריכים בדיקת רואה חשבון מוסמך.

בעיקרון, ראיית חשבון אינה מחליפה ליווי עסקי. עם זאת, אצל ניצן לזרוב ניתן לשלב ליווי עסקי החל משלב הרעיון העסקי,  תוכנית עסקית לעסק חדש, ניתוח צרכי המימון ועוד

טיפול בהחזרי מס,טיפול בהנהלת חשבונות חד צידית לעצמאיים, ייצוג עצמאיים אל מול מס הכנסה, מע'מ ,וביטוח לאומי. החזרי מס לשכירים ולעצמאיים, הצהרות הון, דוחות ניהוליים שוטפים, חשבות במיקור חוץ ,טיפול בהגשת בקשות להלוואות לקרן לעסקים קטנים ובינוניים, ועוד

Table of Contents

יש מי שדואג לכם!

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: