איך נבחר רואה חשבון לעסקים באזור מרכז הארץ

משרדי ראיית חשבון הממוקמים באזור המרכז ובפרט בתל אביב, מקבל כל העת עבודה מעסקים שונים הפזורים בעיר הגדולה הזאת. העיר תל אביב וכל אזור גוש דן – פתח תקווה, ראשון לציון, גבעתיים רמת גן ובת ים משופעת בעסקים מתחומים שונים. עסקים ארציים וגלובאליים. יש בתל אביב פירמות רואי חשבון גדולות מאוד, ויש משרדי רו”ח קטנים. כל לקוח צריך למצוא את הרו”ח המתאים לנישה והעסק שלו.

להלן טיפים לגבי בחירה של משרד רואי חשבון באזור מרכז הארץ

קבלת חוות דעת והמלצות

הדרך הטובה ביותר למצוא בעלי מקצוע (לא משנה באיזה תחום) היא לקבל המלצות או חוות דעת מחברים (או חברים של חברים) שעובדים עם אות בעל מקצוע ומרוצים מעבודתו. אז כשמדובר על רואה חשבון – צריך לשאול בעלי עסקים שעובדים או עבדו איתו. דרך אחרת היא למצוא רואה חשבון באזור המרכז דרך האינטרנט. משרד רואי חשבון רציני יחזיק אתר אינטנרט מושקע ומקצועי, המכיל גם מידע משמעותי בתחום הפיננסי.

עבודה מסודרת מול רואה החשבון שלך

ראשית, צריך שיהיה לך אפשרות לתקשורת קבועה עם הרואה חשבון שלך על בסיס קבוע. הוא היועץ שלך בנושאי מיסוי שונים, ובנושאים כלכליים שונים. בנוסף צריך לקבוע ישיבות על בסיס קבוע. כל כמה חודשים ישיבה על מאזני בחן לחברה. אחת לשנה ישיבה על מאזן שנתי.

לשירותי ייעוץ מס בפתח תקווה וגוש דן

ייעוץ בנושאים כלכליים שונים

אתה צריך שרואה החשבון ייצג אותך ואת חברתך בפני רשויות המס הרשמיות. מס הכנסה ביטוח לאומי, מס ערך מוסף ועוד. בנוסף אתה צריך להיוועץ בו בנושאים מיוחדים לפי הצורך. ייעוץ במכרזים גדולים, ובדיקת תחשיבים. לעיתים כשרוצים להיכנס להשקעות בחברות אחרות צריך לבקש שיכין חוות דעת מתאימה על החברה כולל בדיקת נאותות.

התייעצו עם רואה החשבון שלכם בנושא פיתוח של החברה

לעיתים, חברה רוצה להיכנס לנישה חדשה שאינה בתחום עיסוקה הרגיל. למשל אם תרצו לפתוח סניף במקום אחר בארץ, או לקבל השקעה מגופים שונים לצורך פיתוח. רואה החשבון של החברה יכול לייעץ לך בנושאים שונים אלו, כולל בנושאי תמיכה ותמריצים ממשלתיים שונים.

בקשו מרואה החשבון שלכם עדכונים בזמן אמת

לעיתים הממשלה יוזמת שינויים בחקיקה ובמיסוי. לא תמיד בעל העסק מודע לכל הניואנסים הקטנים של התיקון לחוק. בקש מרואה החשבון שייתן לך עדכון שוטף בנושאים אלו כולל מתן פרשנות מעמיקה לכך. היערכות לקראת שינוי בזמן אמת, יכולה לחסוך כסף רב לעסק. רואה חשבון טוב יכול לעשות את כל הדברים הללו. הוא יביא ערך מוסף משמעותי לעסק או לחברה.

רואה חשבון במרכז ובתל אביב 

 

רואה חשבון בראשון לציון

    השאירו פרטים
    ונחזור אליכם בהקדם: