רואה חשבון בתל אביב והמרכז

שירותי ראיית חשבון במרכז ובתל אביב – ניצן לזרוב

בימינו אנו, נדמה כי כל בעל עסק יכול לנהל בעצמו את הצד הפיננסי של  העסק שלוכלומר לטפל בעצמו בכל מה שקשור למיסים שהעסק מחויב בהם ולקשר מול רשויות המס השונות. הרי כל עסק יכול בקלות להוציא חשבוניות אונליין בעזרת אתרים שעוסקים בתחום, והרי אפשר לפנות באופן עצמאי לביטוח הלאומי ולמע״מ ולפתוח תיקים איפה שצריך.

ובכל זאת: האם אתם סבורים כי בתור מנהלי עסקים יהיה לכם זמן להתעסק בכך? האם נראה לכם שתוכלו לבצע את עבודה זו על הצד הטוב ביותר?

בדרך כלל התשובה לכך היא שלילית. להתמודד עם כל מה שקשור לתשלומי המיסים במדינת ישראל זה לא עניין של מה בכך וזה לא מסוג התחומים שבהם כדאי לקחת סיכונים מיותרים. לכן עדיף לשכור את שירותיו של רואה חשבון בתל אביב או באזור המרכז כי הוא ורק הוא יהיה האדם שידאג להתנהלות תקנית יעילה ונכונה של העסק שלכם.

משרד רואה חשבון בתל אביב שעובד למען העסק שלך

לא מעט אנשים בישראל חולמים להקים עסק או לפתוח חברה. בין אם זה אחרי שנים שבהן הם מתפקדים בתור שכירים ובין אם הם מבינים שהאופי שלהם מייעד אותם להיות מובילים ועצמאיים. אולם,אם אתם חושבים על הקמת עסק עצמאי, כדאי מאוד שרגע אחד לפני שאתם יוצאים לדרך, תוודאו שאתם מניחים את היסודות להתנהלות פיננסית נכונה.

הקמת עסק היא תהליך מורכב.לא מספיק רק לחשוב על רעיון מקורי או על שירות שייחודי שתציעו ללקוחות שלכם. יש לתת את הדעת  גם על המודל העסקי, בחירת העובדים , כמות הוצאות צפויינ ועוד אלמנטים קריטים בהתנהלות העסק. מבחינת ההתנהלות אתם חייבים להבין: עסק שאינו רווחי, אינו חוקי או סתם לא מסודר עלול לסכן אתכם פשוטו כמשמעו.

לכן כדאי יהיה לחשוב על העסקתו של משרד רואי חשבון, כי עם רואה חשבון מקצועי  מאזור תל אבי  או המרכז, תוכלו להיות בטוחים כי יש לכם על מי לסמוך.

רואה חשבון בתל אביב

שירותי ראיית חשבון בתל אביב או במרכז

צרו קשר עוד היום עם משרד רואי חשבון ניצן לזרוב, בטלפון: 052-6693496 או ליחצו כאן והשאירו את הפרטים שלכם

משרד רואי חשבון ניצן לזרוב מספק מגוון שירותים פיננסיים לבעלי עסקים ולעצמאיים מתל אביב ואזור המרכז. נשמח לתת לכם את השירותים הבאים לפי דרישתכם:

  • תיאום מס
  • ייעוץ מס
  • פתיחת תיק במע״מ
  • סידור התשלומים מול הביטוח הלאומי
  • ליווי העסק

כל מה שקשור לחשבונות, לדיווחים על הוצאות, למשכורות ולחישוב הרווחים הכספיים בעסק יכול להשפיע בצורה מהותית על השאלה האם העסק שלכם יצליח או ייכשל.

לכן מומלץ לא לקחת סיכונים מיותרים בנושא הזה, ואפילו אם יש לכם עסק יחסית קטן, כדאי תמיד להעסיק משרד רואי חשבון מומחה באזור המרכז.

רואה חשבון בתל אביב שתמיד יהיה זמין עבורכם

זה שיש היום הרבה מאוד רואי חשבון ויועצי מס בכל רחבי הארץ זה נכון, אך בשום מקום לא תקבלו את השירות שמחכה לכם אצל ניצן לזרוב. ניצן לזרוב הוא רואה חשבון מקצועי, אדיב וכזה שמגיע עם הרבה מאוד שנים של ניסיון.

לכן כדאי לכם לפנות אליו בין אם אתם נמצאים בשלבי הקמת העסק ובין אם אתם מנהלים עסק מזה שנים ורוצים לייעל את הדברים. כשיש לכם רואה חשבון מוצלח אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם על מי לסמוך, אז למה אתם מחכים? המחירים שמחכים לכם אצל רואה החשבון ניצן לזרוב הינם מחירים נוחים ואתם תראו מהר מאוד שזו תהייה ההשקעה המשתלמת ביותר בעסק שלכם.

רואה חשבון לעסקים ניצן לזרוב

כיצד לבחור את משרד רואי החשבון שלכם

כל משרד רואי חשבון תל אביב או במרכז הארץ חייב להיות מוסמך באופן רשמי לעבודתו, וחשוב לוודא זאת כאשר פונים אליו. הסמכתו של רואה החשבון נעשית על ידי מועצת רואי החשבון בישראל לאחר שרואה החשבון עבר את המבחנים הדרושים לכך, תקופת התמחות האורכת כשנתיים וחובות נוספות.

יחד עם זאת הדבר החשוב ביותר בבחירת רואה חשבון במרכז ובתל אביב הוא האמינות שלו: ככל ששמעתם יותר ביקורות טובות עליו כך יש סיכוי שהוא אכן רואה החשבון שמתאים לכם. אל תתפשרו בנושא זה, כיוון שכאשר עובדים עם רואה חשבון, מן הסתם חושפים בפניו פרטים רבים על העסק כגון רמת ההכנסה, תשלומים לעובדים ועוד. עם משרד רואי חשבון מקצועי תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהמידע הנמסר אליו יישאר בגבולות הפרטיות ההולמים.

משרד רואי חשבון במרכז: פ"ת , תל אביב והמרכז – ניצן לזרוב

המשרד של רואה חשבון ניצן לזרוב הינו משרד ותיק, מוכר ובעל ניסיון עשיר במה שקשור לייצוג מול רשויות המס ומשרדי הממשלה. סניף פתח תקווה וגוש דן של רואה חשבון ניצן לזרוב מספק שירותים הכוללים ייעוץ פיננסי וכן חשבות, ראיית חשבון שירותים פיננסיים נלווים.

העובדה שצוות המשרד כולל בשורותיו מגוון אנשי מקצוע מנוסים וותיקים וביניהם חשבי שכר וכלכלנים, מאפשר לסניף פתח תקווה וגוש דן לספק לכל לקוח בחינה מקיפה של הצרכים העסקיים שלו באופן אישי ובצורה מקצועית.

במשרד רואי חשבון ניצן לזרוב – כל לקוח מקבל את השירות טוב ביותר

צרו קשר עוד היום עם משרד רואי חשבון ניצן לזרוב, בטלפון :

050-8004-340

או ליחצו כאן והשאירו את הפרטים שלכם

רואה חשבון ויועץ מס
רואה חשבון בתל אביב

שירותי ראיית חשבון בתל אביב והמרכז – 2022

כל בעל עסק, חברה או עצמאי שהינו עוסק מורשה זקוק לשירותים של משרד ראיית חשבון. במרכז הארץ ובמיוחד בגוש דן, נמצאים מרבית העסקים במדינה, ובאזור זה קיים ביקוש גבוה לשירותי ראיית חשבון. דווקא מאז פרצה מגיפת הקורונה לחיינו, והשפיעה רבות על תזרים ההכנסות של עשרות אלפי עצמאים בישראל – עלתה חשיבותו של רואה החשבון של העסק שלכם.

ההחלטה לגבי משרד רואי החשבון שינהל את הצד הפיננסי בעסק צריכה להיות עניינית: ראשית– כדאי שהמשרד יהיה ממוקם  בגוש דן. כך ניתן להגיע פיסית אל משרד רואי החשבון. שנית – כדאי לכם לבחור את המשרד, דרך המלצות פה לאוזן שקיבלתם ממכרים הנמצאים אצל אותו רואה חשבון.

הנהלת חשבונות פנימית כל המערכת החשבונאית מתבצעת במשרדי החברה בלבד על בסיס יומי. עלותה גבוהה יותר מאשר הנהלת חשבונות חיצונית המנוהלת ע'י גוף חיצוני שמנהל תיקי לקוחות רבים. הנהלת חשבונות פנימית מתאפיינת בידע פיננסי מעמיק המאפשר קבלת החלטות מהירה יחסית להנהלת חשבונות חיצונית.

באופן עקרוני, כאשר חברה גדולה בעלת פעילות עסקית ענפה. אפשר לומר כי ככל שהרווח העסקי עולה על 25,000 שקלים בממוצע לחודש, כדאי לבדוק פעילות כחברה בע"מ. ולכן, ככל שתידרשו להשקיע יותר בעסק בציוד, במלאי, ברכישת רכבים או להגדלת האשראי ללקוחות, יהיה נכון עבורכם לשקול לעבור ולפעול כחברה בע"מ.

רואה חשבון הוסמך על פי חוק לעסוק במקצוע הנ”ל. בין יתר תפקידיו הוא מבקר דוחות כספיים וחווה דעתו בנוגע אליהם ויש באפשרותו לייצג את העסק מול הרשויות בתכנוני המס. מנהל חשבונות, לעומת זאת, עובר קורס אשר במהלכו הוקנו לו יסודות בסיסיים לנהל חשבונות של עסק. ברוב המקרים, מנהלי חשבונות אינם מתעסקים בייצוג העסק

כל עוסק שלפי נתוני העסק שלו עונה על קריטריונים יחודיים לו, בהתאם לאופי העסק וגודל המחזור השנתי. עסקים שידרשו בבדיקת האפשרות להנהלת חשבונות כפולה: 
יצרנים, סיטונאים, קמעונאים, בעל בית-ספר לנהיגה, בעל בית-ספר, סוחרי מקרקעין, סוחרי רכב, מוסכים, חקלאים, בעל תחנת דלק, סוכנות ביטוח, יהלומנים.
לכל סוג עסק ישנם ההוצאות המוכרות שלו, הוצאה מוכרת בעסק מסוים, יתכן והיא אינה מוכרת בעסק אחר.
ישנן הוצאות מוכרות אשר ברוב המקרים תהיינה מוכרות לכל העסקים אך בכל מקרה על מנת שהוצאה תהיה מוכרת היא חייבת להיות הכרחית לצורך ייצור הכנסה (סעיף 17 לפקודת מס הכנסה)

אם העסק שלכם נמצא באזור מרכז הארץ, ישנה חשיבות גדולה לכך שרואה החשבון שלכם יהיה גם הוא מאזור המרכז.  האפשרות להיפגש עם רואה החשבון על בסיס די קבוע, והאופציה שהוא יגיע לעסק שלכם ויראה כיצד הוא מתנהל -זהו ייתרון גדול עבור בעלי חברות או עסקים.

Table of Contents

יש מי שדואג לכם!

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: