ייעוץ לעסקים

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – ליווי עסקים בינוניים וקטנים

ניהול עסקי הכולל ייעוץ לחברות כרוך בהתמודדות מורכבת עם מספר גורמים שרבים מהם קיימים בכל עסק, כגון התנהלות תנאי אי וודאות הנובעים מסיכונים מהסביבה העסקית וסיכוני שוק, עסקים מושפעים בראש ובראשונה מגורמים אקסוגניים (חיצוניים ) ברמת המאקרו. עוד קיימים התמודדויות פנימיות בתוך העסק כגון סוגיות של משאבי אנוש וכוח אדם, סוגיות של מימון, תמחיר, מיסוי ולעיתים החלטות על חלופות שונות, כגון ייבוא או ייצור.

לצורך מתן ייעוץ לחברות ייעול ושיפור רווחיותו של העסק, רואה חשבון צריך לטפל במספר גורמים במקביל.

הגורמים משתנים בהתאם לאופיו של כל עסק, אולם ניתן באופן כללי מאוד לומר כי על ליווי עסקי לכלול לפחות כמה בדיקות של נושאי המימון והאשראי, נושאי תמחיר של המוצר או השירות, ניתוח נקודת האיזון ובדיקה האם קיימת אפשרות להקטנה של הוצאות ההנהלה וכלליות.

לעתים טיפול לבד בנושא התמחיר משפר את הרווחיות אולם עדיין אינו מביא אותה לרמה המקסימלית, שהרי גם בתוך התמחיר קיימים סעיפים בעלי קשרים ביניהם, וייתכן גם שכל התהליך על פי סוג העסק ( ייצור או שיווק )אינו מנוהל נכון.

ליויי עסקים על ידי רואה חשבון ניצן לזרוב

בתור רואה החשבון שלכם, ייעוץ לעסקים הוא אצלי בחשיבות עליונה. אלווה אתכם ליווי עסקי הדוק במטרה להסיר מאי הוודאות. ניסיוני כחשב שחווה את ההתלבטויות שלכם, יעזור לי להבין את הסוגיות עימם אתם מתמודדים גם ברמה הפרקטית ולא רק התאורטית.

יועץ מס ורואה חשבון

ייעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים או בינוניים

שירות הליווי העסקי והכוונה לעסקים שאני מציע, נועדו לתת מענה לבעלי עסקים אשר מרגישים צורך לערוך שינוי בעסק, שמשהו בעסק לא עובד נכון ,שהעסק לא צומח כמו שציפו או שהצמיחה של העסק נעצרה. השירות מתאים לבעלי עסקים שחשים שהם לא כל כך שולטים בנתונים , ושמערכות הבקרה הפנימית לא מתפקדות או שאינה קיימת כלל .
וכמובן שהיו מעוניינים לקבל יותר מידע על המתרחש בעסק.

שליטה בנתונים מתחילה בדוחות הפשוטים של העסק של העסק ונגמרים בכניסה אל הקרביים, ניתוחי תמחיר ותקציב, בקרות על תזרימי המזומנים וכו. כלים אלו שומרים עלינו כבעלי עסקים אבל זה לא מספיק, כיוון שהרווח או ההפסד מגיע לתזרימי המזומנים רק בסוף.

שליטה על הנתונים ויצירת צמיחה, מושפעים מגורמים שונים חלקם סמויים וחלקם גלויים, ונדרשת ראיה רחבה והבנה של כלל הרבדים.
דרכי היא לבחון את כולם אחד אחד ולבחון יחד איתך בהתאם לצרכיך את הגישה המועילה ביותר שתגרום לשינוי.

ניסיוני הרב כחשב בחברות קטנות וגדולות ייתן לי פרספקטיבה בעיניים מקצועיות עם ניסיון לא מעט, מה שיעזור לי לקבל תמונה רחבה ויעזור לך להגיע להבנות הדרושות .

זקוקים לשירותי ליווי עסקי או ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ? פנו עוד היום לרואה חשבון ניצן לזרוב לקבלת פרטים מלאים על שירות זה ועוד.

תוכן עניינים

יש מי שדואג לכם!

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: